Na konci září náš tým CZECH KITE FORCE měl to štěstí připravovat teambuilding pro jednu nejmenovanou firmu. Teambuldingového programu se zúčastnilo cca 200 lidí. Na stanovišti, které jsme zajišťovali my, se vystřídalo cca 70 lidí. Akce se odehrávala během celého víkendu na Vysočině. V sobotu bylo pro zaměstnance připraveno spoustu stanovišť s různými aktivitami. Naším úkolem bylo zajistit stanoviště s kitama. Měli jsme k dispozici vyvýšené místo, velkou louku, ideální pro tyto účely. Pro účastníky jsme připravili skvělé zázemí v podobě velkého stanu (viz.foto), kde si mohli zúčastnění odpočinout, schovat před deštěm, který nás na chvíli přepadl, občerstvit se nebo prohlédnout kitové fotky, letáky apod.

01022 010011

Na stanovišti bylo pro účastníky připraveno seznámení se sportem, „předváděčka“ draků (kitů), teoretická ukázka a samozřejmě kitování v praxi. Všichni měli možnost si zkusit tento sport na vlastní kůži. Začínali jsme s cvičnými kity, později si mohl každý zkusit i velkého kita, pokud se na to cítil. Času měli zaměstnanci spoustu, celých pět hodin, během kterých se různě střídali. Mohli zůstat i po celou dobu, kdy kitování probíhalo, nebo si jen sport vyzkoušet, podívat se a jít na jiné stanoviště.

 01901408

Teambuilding se povedl na výbornou. Účastníci byli velmi spokojeni a my nadšeni, že se celá akce povedla a hlavně, že zúčastněné bavila.