ŠUMAVA

SNOWKITING – Nové Hutě / Lipno

V jižních Čechách nabízíme kurzy snowkitingu nebo landkitingu. Lokalizujeme je  buď v kitecentru na Lipně nebo výše v Nových Hutích, případně v oblasti Keply.

Lipno svou polohou a nadmořskou výškou nabízí přes rok mnoho větrných dnů, často je dlouho zamrzlé, lze jezdit na všechny směry větru a nabízí dostatek prostoru. Je tedy ideálním místem pro učení se.

Lipno

Nové Huťě volíme pro výuku v případě, že fouká západní směr větru, který je v Česku nejčastěji. Je zde dostatek místa pro plynulé učení se snowkitingu. Nové Hutě jsou stejně jako Lipno pro snowkitery známou šumavskou lokalitou. Další lokalitou, kterou využíváme jsou Keply.

nove hute 

Místo vybíráme cca 2 dny před kurzem tak, aby dle aktuální předpovědi počasí a sněhových podmínek kurz proběhl co nejefektivněji. Záleží na směru větru, na síle větru a na výšce sněhové pokrývky na jednotlivých lokacích.

Ve všech případech se parkuje prakticky na místě kde probíhá výuka.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.