AKČNÍ NABÍDKA

Právě nyní si můžete objednat Váš kurz snowkitingu za 70 % ceny oproti cenám standardním. Tato akční nabídka platí pouze do 24.12.2018.

Poukazy na snowkiting, můžete využít celou zimní sezónu v některém z našich snow-kite-center. Platnost poukazů je od jejich zakoupení do konce roku 2019. Budete mít tak spoustu času poukaz využít. Využitelnost pak o víkendech i ve všední dny.

Lokality, kde učíme – naše centra: Albrechtice u Frýdlantu (Liberecko), Adolfov (Ústecko), Dvorská bouda (Krkonoše), Grund Resort (Trutnovsko), Výsluní (Vejprty), Kojál (Brno), Lipno / Nové Hutě (Šumava), Martinky (Slovensko) nebo můžete poukaz využít jako kurz v NORSKU.

21-DSC_5235

Neváhejte, jedinečná možnost jak se naučit snowkitingu. Podívejte se na naše instruktory a trenéry, patří mezi nejlepší jezdce a nejzkušenější lektory v Česku.

V této nabídce máme jednodenní, dvoudenní i pětidenní kurzy za skvělé ceny. 

POZOR, nabídka je časově omezená do 24.12.2018 a opakovat se už letos nebude.

 

14-DSC_5217

Ceny kurzů v akci:

(po prokliku na jednotlivých kurzech se dostanete do specifikace kurzu)

JEDNODENNÍ kurz: 1162 Kč

DVOUDENNÍ kurz: 2163 Kč

PĚTIDENNÍ kurz: 3773 Kč

 

OBJEDNAT KURZ SNOWKITINGU V AKCI

(do poznámky prosím napište AKCE 70 %)

 

Po získání prvnotních dovedností v manipulaci s drakem, bude každému účastníkovi kurzu zapůjčen vlastní drak a trapéz! Žádný na jednoho draka 2 nebo 3 a více osob.

Navíc Vám vystavíme v ceně kurzu dárkový poukaz na jméno s platností do konce roku 2019. Lokalitu kurzu můžete samozřejmě zvolit později.

Poukaz Vám zašleme poštou na dobírku nebo po přijetí platby na náš účet. Cena balného a poštovného činí 149 Kč. Poukaz si můžete vyzvednout také osobně v Praze nebo v Liberci (po předchozí domluvě). Případně Vám poukaz zašleme emailem a Vy si ho pohodlně, podle Vašich potřeb vytisknete.

poukaz_jpg

OBJEDNAT KURZ SNOWKITINGU V AKCI

(do poznámky prosím napište: AKCE 70 %)

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.