SNOWKITING

Nejrozšířenější varianta powerkitingu v Česku.

To je snowkiting !

Nejlepší možnost jak si pořádně vychutnat kite. Otevřené zasněžené pláně kam jen oko dohlédne. Jenom ty, příroda, kite a lyže nebo snowboard, i to je snowkiting. 

V našem kurzu Vás seznámíme s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka, seznámíme Vás s bezpečností při létání s drakem. Ukážeme Vám několik typů draků a provedeme Vás výcvikem, po kterém zvládnete jízdu za drakem a budete schopni se sami bez problémů vrátit na místo startu. 

Kurzy snowkitingu

Snowkiting kurzy pořádáme od seznamovacíhojednodenního, dvoudenního až po pětidenní kurz, podle toho co vše se chcete naučit. Kurzy lokalizujeme vždy tam kde jsou vhodné podmínky. Naše škola má nejvýše položené kitecentrum v Česku na Dvorské boudě ve 1330 m n.m. a proto můžeme učit celou zimu. Máme však i další místa v nižších poohách, která využíváme (Krušné hory – Adolfov, Výsluní; Liberec – Albrechtice u Frýdlantu; Lipno; Šumava; Brno a okolí; aj.). Nebo za námi můžete přijet do „ráje“ snowkitingu na Hardangervidda do Norska.

KITECENTRUM DVORSKÁ BOUDA

- sněhu máme dostatek
- teorii probíráme pěkně v teple u čaje či kávy
- při výuce používáme vysílačky
- večer probíhá diskuze a projekce videí

UŽIJ SI ZIMU NAPLNO

banner_02_dvorska
 

banner_Norsko

NORSKO – Hardangervidda

- nejlepší lokalita v Evropě, mnoho možností
- skvělé ježdění a velký progres každého

POJEĎ S NÁMI ZA SNOWKITING ZÁŽITKEM

 

Po absolvování dvoudenního a vícedenního kurzu kiteboardingu v naší škole získáte také slevu 10 % na nákup nového vybavení z našeho KITERSHOPu. Při kurzu si vyzkoušíte mnoho náčiní a zjistíte tak, co Vám z pestré nabídky vybavení sedí a vyhovuje. Následná konzultace Vašich jízdních dovedností je v naší škole samozřejmostí a těšíme se, že s námi budete jezdit na naše další akce a výlety za kitováním.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz

AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.