LANDKITING

Baví tě vysoké skoky se spoustou triků a zároveň chceš mít pevnou půdu pod nohama?

…vem KITE a mountainboard, kitebuggy nebo třeba travní lyže a užij si landkiting na louce za domem, na letišti nebo se prožeň po rozlehlých evropských plážích!

BUGGYKITING

Miluješ výlety otevřenou krajinou nebo máš raději vysokou rychlost? 

…to vše a mnohem víc ti umožní sport zvaný BUGGYKITING. Prožij perfektní zážitek z rychlé jízdy otevřenou krajinou na kitebuggy, tříkolce určené k jízdě za tažným drakem (tzv. KITE). BUGGYKITING ti umožní užít si naplno nádherný pocit volnosti na výletech po travnatých loukách nebo písečných plážích…

Ideální varianta kitingu pro každého!

Vybírat můžete podel délky kurzu od seznamovacího; jednodenního; dvoudenního až po pětidenní kurz, podle toho co vše se chcete naučit.

Kurzy landkitingu a buggykitingu pořádáme v Libereckém kraji – letiště Ralsko a Albrechtice u Frýdlantu; v Praze v Uhříněvsi; na letišti Kámen v jižnách Čechách nebo v Brně na Slatině. Můžete s námi také vyrazit na písečný ostrov Romo do Dánska, kam jezdíme na týdenní soustředění a kde bývají ideální podmínky pro učení se buggykitingu nebo landkitingu. Více informací po telefonu (+420 731 180 794) mebo mailem.

Po absolvování dvoudenního a vícedenního kurzu kiteboardingu v naší škole získáte také slevu 10 % na nákup nového vybavení z našeho KITERSHOPu. Při kurzu si vyzkoušíte mnoho náčiní a zjistíte tak, co Vám z pestré nabídky vybavení sedí a vyhovuje. Následná konzultace Vašich jízdních dovedností je v naší škole samozřejmostí a těšíme se, že s námi budete jezdit na naše další akce a výlety za kitováním.

Hledáte adrenalinový sport, který není závislý na roční době? Sport, který lze provozovat skoro na jakékoliv louce, nebo letišti? Zkuste landkiting a jeho obě alternativy jízdu na buggy nebo mountainboardu! Landkiting je v Česku poměrně mladý a dynamicky se rozvíjející sport, který si každým rokem oblíbí více a více příznivců. Základním principem tohoto adrenalinového sportu je využití síly proudění vzduchu. S ovládnutím draka (kita) se pak můžeme nechat táhnout na buggy nebo mountainboardu, longboardu nebo bruslích. V našem kurzu Vás seznámíme s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka, seznámíme Vás s bezpečností při létání s drakem. Ukážeme Vám několik typů draků a provedeme Vás výcvikem, po kterém zvládnete jízdu za drakem a budete schopni se sami bez problémů vrátit na místo startu.

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz

AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.