Na přelomu 2017 / 2018 přišli na svět noví kajteři. Tentokráte, po vydařeném kurzu v Albrechticích a ve Vrchlabí, se uskutečnil kurz snowkitingu na letišti Jestřabí v Krkonoších. Lokality kde učíme jsou také v Krušných horáých (Adolfov, Moldava), Brno a okolí, Dvorská bouda, Vysoké nad Jizerou nebo např. Výslunní, či Miličín, Lipno nebo Šumava. Dojedeme za Vámi, pokud budete alespoň tři, prakticky kamkoliv. Učíme jak všední dny tak o víkendech.

DSC_0023

snowkiting kurz

Kurzy začínají obvykle v 10.00 – 10.30 na předem domluveném místě. Nejprve uvedeme kurz a probereme krátkou teorii, která je nezbytná a ke které se vracíme po celou dobu kurzu při praktickém létání. Dáme Vám vždy to nejvhodnější vybavení do daných podmínek. Létáme intenzivně a do úmoru. Během kurzu bude krátká přestávka na svačinu.

kurz snowkitingu

Z poslední akce vzešlo 6 nových plně samostatných kajterů. Snažíme se učit pouze za kvalitních větrných podmínek a pokud nefouká, kurz VŽDY nahrazujeme. Nestihnete-li využít dárkový poukaz, vždy poukaz ZDARMA prodloužíme do další sezóny.

DSC_0947

snowkiting

Chystáme tuto zimu, letos už třetí, začátečnické snowkiting soustředění v Tyrolsku a parádní pobyt v Norsku, kam s námi můžete vyrazit a potom už se začneme soustředit opět na kajtování na vodě. Sezónu začínáme v květnu. Přidáte se?

DSC_1064

přednáška první pomoc - snowkiting

Jak se přihlásit na kurz snowkitingu? Je to velmi snadné a dostupné prakticky komukoliv. Nejmladšímu účastníkovi kurzu bylo 5 let a nejstaršímu 69 let! Kurzy snowkitingu jsou tu pro každého.