RUJÁNA nebo PEPELOW (SRN)

Pobřeží Baltského moře je ideální lokalitou pro učení se kitesurfingu (kiteboardingu). Místo nabízí velmi široké, mělké moře u pobřeží, stálý a obvykle stabilní vítr dostatečné síly pro jízdu za drakem a není to z našich končin nikterak daleko (cca 6 hod. autem). Ubytování je řešeno v kempu nedaleko kitepláže a celý výlet je tak finančně velmi zajímavý. Zkrátka za málo peněz dost muziky. Předností pobřeží v oblasti PEPELOW (Salzhaff) nebo Rujána je možnost jezdit na všechny směry větru v blízkém okolí. Vyučujeme zde dvoudenní, třídenní i týdenní kurzy. Ubytováni jsme buď v kempu Am Salzhaff nebo ve Wieku v surf a kitekempu. Kemp nabízí solidní zázemí s možností spaní ve stanech (není nutná rezervace) nebo v apartmánech (rezervace nutná) a nachází se velmi blízko místa kde se vyučuje.

V KITEFORCE.cz máte záruku individuálního přístupu, nahrazení nevyužitých dnů kurzu (když třeba nefouká), slevu na vybavení, možnost účastnit se navazujících akcí a výuku od nejlepších v našem oboru. Podívejte se na zkušenosti instruktorů.

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY KITEBOARDING AKCÍ:


DSC_1183

POPIS NABÍZENÝCH KURZŮ aneb čím si projdu a co se naučím:

Třídenní kurz je nejoblíbenějším (prodloužený víkend) a má za úkol bezpečně Vás provézt prvními kroky KITEBOARDINGU. Na teoretické, ale zejména pak praktické bázi se s pomocí instruktora dovíte vše potřebné k začátkům kiteboardingu a ušetříte si mnoho nezdarů a šrámů na těle i duši při samostudiu. Výuka již probíhá s „ostrým“ kitem na suchu i ve vodě. Ve třídenním kurzu se naučím:

 

 • nastrojit a sbalit kite, jak o něj pečovat, případně jak jej opravit
 • kite na břehu i na vodě startovat
 • bodydraging
 • záchranné techniky na vodě
 • první rozjezdy s prknem
 • jízdu po větru
 • více info ZDE

 

Zvládnutím této části kurzu byste již měli být schopni samostatného postupu v dalším tréninku bez nebezpečí zranění nebo spáchání škod sobě či jiným osobám. Po celou dobu trvání tohoto typu kurzu je instruktor stále u Vás ve vodě a jste v bezpečí a pod jeho kontrolou. Jaké úrovně dovednosti dosáhnete, záleží vždy na každém z Vás. V pětidenním kurzu můžete každé části výuky věnovat mnohem více času a také lépe hospodařit s vlastními silami. Je tu více prostoru na procvičování právě naučených dovedností a na odstraňování případných špatných návyků nebo chybné manipulace s drakem nebo prknem. V tomto kurzu samozřejmě postoupíte výrazně dále než v kratších kurzech. Cca po třech dnech obvykle začátečníci začínají lépe chápat jak to celé funguje a další dny se máte možnost už soustředit pouze a plně na jízdu. Co se tedy dalšího v pětidenním kurzu naučím?

 

 • další prvky jízdy
 • stoupání proti větru
 • tréning jízdy na switch
 • obraty a první řízené skoky

 

Výrazně větší objem času na vodě vede k velice rychlému progresu Vašich dovedností.  Naši instruktoři se Vám budou věnovat naplno celých 5 dní kurzu a budou neustále dbát na to, aby Váš postup byl co nejefektivnější.

02

Ceny kurzů:

Dvoudenní: 4690 Kč

Třídenní: 6690 Kč 

Pětidenní: 8990 Kč

Vícedenní: +1300 Kč za každý další den

 

 

 

V ceně kurzu je veškeré potřebné vybavení pro kiteboarding, pronájem plochy a stálý dohled instruktora. V ceně není cesta z ČR, ubytování v kempu případně v hotelu, jídlo a pití. Máte zájem o kurz? Objednejte si kurz přes náš formulář. Obratem se Vám ozveme nazpět a doplníme potřebné informace. Uveďte prosím počet účastníků kurzu, délku kurzu a datum od kdy chcete využít našich služeb v kitecentru.

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme pomocí vysílaček a podle metodiky IKO.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.