KITEBOARDING – Pokračovací kurz

Pokračovací kurz je určen pro všechny co prošli již alespoň 3denním kurzem kiteboardingu a chtějí se v tomto sportu plynule rozvíjet a zdokonalovat. Nebo pro ty, kteří již holdují snowkitingu nebo landkitingu a chtějí zkusit i kiteboarding. Chcete se posunout dál a zdokonalit se s naším vybavením a za plné asistence instruktora? Pak je tady pro Vás Pokračovací kurz kiteboardingu

1 (21)

Jak to celé funguje?

Pokrčovací kurz kiteboardingu plynule navazuje na to co jste se naučili v předešlém kurzu. Volíme individuální přístup ke každému dle jeho aktuálních potřeb. Můžete mít svoje vybavení, nebo Vám můžeme zapůjčit vybavení naše (to je již započítáno v ceně pokračovacího kurzu). V pokračovacím kurzu na Vás dohlížíme a učíme Vás potřebné prvky v manévrování s drakem, i týkající se jízdy na prkně. Konzultujeme Vaší jízdu a asistujeme v každé potřebné situaci. Jste pod naším dohledem a jezdíte v případě potřeby s naším vybavením. Pomocí fotomateriálu konzultujeme Vaší jízdu a manipulaci s drakem.

1 (40)

Pro pokračovací kurz můžete zvolit buď lokalitu PEPELOW (SRN) nebo Sicílii, případně jakoukoliv jinou lokalitu kam vyrážíme za ježděním. Ty nabízí povětšinou skvělé podmínky po všech stránkách. Na PEPELOW se vyplatí jet alespoň na 3 dny, kdy obvykle volíme prodloužený víkend (o pátek nebo pondělí). Sicílie je vhodná pro alespoň týdenní turnusy.

 

Pokračovací kurz obsahuje:

  • dohled a asistenci instruktora
  • program přizpůsobený Vašim dovednostem
  • teoretickou průpravu
  • zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kite, trapéz, prkno), pokud potřebujete
  • zapůjčení neoprenu
  • konzultace Vašich dovedností
  • Váš plynulý postup a zdokonalování se v kitesurfingu
  • rozbor pomocí fotomateriálu a fotky pro Vaší prezentaci
  • slevu na vybavení v kitershop.cz (10 – 30 % podle toho co si vyberete)

 

Jeden den (5 hod.) pokračovacího kurzu stojí: 2000 Kč / 63 eur / os.

Cena 3denního pokračovacího kurzu:  5500 Kč  /  220 €  /  os.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.