KITEBOARDING – KiteTrip

KITESURFING výlet je určen pro všechny, kteří prošli alespoň třídenním kurzem a pokračovacím kurzem, nebo jsou již plně samostatnými v přípravě i ježdění a potřebují jen občasný dohled instruktora, půjčit nějaké vybavení a zajistit celkovou organizaci výletu, včetně dopravy na místo a asistence na místě. Předpokladem účasti na KITETRIPu je plná samostatnost s kitovým vybavením a samostatné zvládání případných krizovývh situací.

03_small

Jak to celé funguje?

KITETRIPy organizujeme jako třídenní výjezdy k Baltskému moři na Rujánu nebo do Polska, případně na jih k Vídni – Neusiedlersee. Lokality jsou nádherné a nabízí nám skvělé scenérie a parádní zážitky i po jiné než kajtové stránce. 

V předem domluvený čas Vás vyzvedneme na místě určeném a společně vyrazíme naším KITEFORCE busíkem, nebo jedete po vlastní ose a sraz máme v kempu. Po cca 6-8h jsme na místě. Ráno pokud nám to podmínky umožní, jdeme do vody. Následují 3 dny ježdění a v případě toho, že nefouká náhradní program – obvykle výlet do okolí, návštěva rybárny, aj. Poslední den, po ježdění, vyrážíme obvykle odpoledne zpátky do Česka. 

KITETRIPy organizujeme obvykle přes prodloužený víkend na 3 dny, s přesahem buď do pátku nebo do pondělí, podle předpovědi počasí.

Na KITETRIPu Vám zapůjčíme vybavení, které budete potřebovat. Je nutné předem nahlásit co máte a nemáte za vybavení, abychom s tím mohli počítat a skloubit to případně s kurzama a dalšími účastníky TRIPu.

 

Jak objednat KITETRIP?

 • mail: kurzy@kiteforce.cz
 • telefonicky: +420 731 180 794

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY KITEBOARDING TRIPů:

 • dle individální poptávky, možné celou sezonu

 017_small

Cena 3denní KITETRIP: 3500 Kč /  130 eur / os. 

 • organizace
 • zapůjčení vybavení
 • občasná konzultace a společné ježdění s instruktorem
 • průvodce na místě

 

V ceně není:

 • doprava na místo a zpět: 1500 Kč / os. (v případě jízdy s námi na PEPELOW)
 • ubytování v kempu: 5 – 15 euro / os. / noc (podle období a destinace a kam jedeme)
 • jídlo a pití – vozíme grill a grilujeme a pivo pijeme
 • vstupy v případě prohlídek ve dnech když nefouká

 014

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.