KITESURFING

KITESURFING nebo chcete-li KITEBOARDING je celosvětově nejrozšířenější formou powerkitingu.

Od začátku 90.let zaznamenal tento sport nesmírný rozvoj co se týká jak vybavení, tak počtu provozovatelů tohoto sportu po celém světě. Velkému zájmu se pak kitesurfing těší i v naší české kotlině, přestože ideální podmínky zejména pro výuku najdete v zahraničí. Písčité pláže, průhledné moře, teplo, palmy, stabilní a stálý vítr, Ty, tvůj kite a kiteboard. Romantika protkaná adrenalinem na slunečném pobřeží, i tak lze mluvit o kitesurfingu. Kitesurfing se dělí na několik disciplín: wakestyle, waveriding, freestyle, freeride, speed.

Kurzy kiteboardingu

Máme pro Vás připravené na výběr z několika možností, které jsou předurčené pro rychlé učení se kitesurfingu. Vybrat si můžete dvoudenní; třídenní; pětidenní nebo vícedenní kurz, podle toho co vše se chcete naučit. Každá lokalita je jiná svou exklusivitou, požadavky a náročností na finance. Pro neobvyklý zážitek pak organizujeme výlety na katamaránu – „all inclusive“. Je jen na Vás jakou možnost zvolíte a přijedete-li za námi na PEPELOW, Sicílii a nebo se s námi vydáte na plavbu po moři na katamaránu.

SICÍLIE – krásná dovolená

- bydlení v apartmánech, vysoký standard, exotika
- obvykle kvalitní vítr, pestrá nabídka dalších aktivit
- příjemné prostředí, jednoduchá a rychlá doprava
POZNEJ EXOTICKOU SICÍLII

 

PEPELOW (SRN)

- velmi žádaná lokalita
- levně a kvalitně, 550 km z Česka
- bydlení v pěkném kempu 100 m od pláže
PŘIJEĎTE SE NAUČIT KITESURFING

 
 
V KITE-SCHOOL.cz máte na výběr z několika možných kurzů. Kurzy provádíme s ohledem na jejich kvalitu pouze v zahraničí a to v lokaci PEPELOW (Německo), kde máme po celou sezonu naše instruktory, kteří jsou připraveni se Vám plně věnovat a kteří Vás naučí o čem kiteboarding je a jak ho bezpečně provozovat. Případně za námi můžete přijet na SICÍLII, kde mimo skvělého kitesurfingu prožijete i vynikající aktivní dovolenou.

V kurzu kiteboardingu Vám bude zapůjčeno veškeré potřebné vybavení (několik draků, trapéz, neoprén, kiteboard) a předány Vám budou naše několikaleté zkušenosti s tímto skvělým a plně návykovým sportem. 

Po absolvování dvoudenního a vícedenního kurzu kiteboardingu v naší škole získáte také slevu 10 % na nákup nového vybavení z našeho KITERSHOPu. Při kurzu si vyzkoušíte mnoho náčiní a zjistíte tak, co Vám z pestré nabídky vybavení sedí a vyhovuje. Následná konzultace Vašich jízdních dovedností je v naší škole samozřejmostí a těšíme se, že s námi budete jezdit na naše další akce a výlety za kitováním.

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz

AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.