VÝSLUNÍ – VEJPRTY

Výsluní neboli Husky Hill je velmi vyhledávaným místem pro snowkiting. Předností tohoto prostoru je zejména jeho nadmořská výška 850 m n.m., která zaručuje dostatek sněhu i větru po většinu zimních měsíců, dále jeho otevřenost na všechny směry větru a v neposlední řadě je to také velmi zajímavý prostor po stránce moderní technokratické architektury.

vysluni
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

yettiroundBydlení je zajištěno v blízkém městečku Vejprty v backpackeru YETTI, což ocení zejména příznivci originálně laděných pokojíků. YETTI nabízí velkou společenskou místnost s barem a točeným pivkem, vybavenou samokuchyň a pozitivní energii celého prostoru.

hotelYetti_05
„YETY Backpacker  –  Pod Barem…“
DCIM100GOPRO
 

Z hotelu na plac kde provozujeme snowkiting je to pak cca 15 minut autem. Teoretická průprava včetně promítání videí a fotek probíhá na hotelu ve společenské místnosti a praktická výuka pak samosebou na Výsluní. Večer po celodenním řádném cvičení s drakem můžete posedět ve vyhřáté místnosti u krbu, zahrát si šipky, nebo fotbálek.

hotelYetti_04

SONY DSC

 

Cena ubytování dle ceníku backpaperu YETTI:

  • od 350 Kč / os. / noc

Kurzy v tomto kitecentru nabízíme pouze dvou a vícedenní a při přihlášení dvou a více osob najednou.

SONY DSC

Objednejte si Váš kurz. Do poznámky prosím uveďte, zda-li máte zájem o ubytování a na jak dlouho. Bydlení Vám automatiky rezervujeme. Těšíme se na Vás v našem KITECENTRU Výsluní – Vejprty.

vysluni-vejprty_map

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.