SICÍLIE

Sicília

Chceš být za 3 hodiny z Prahy v šortkách a ve vodě? Již to nemůže být jednodušší a rychlejší! Na Sicílii létají pravidelné a přímé lety z Prahy (Ryanair). Za 2,5 hod. vystupujete 2 km od naší základny. Na letišti Vás vyzvedneme a jdeme rovnou do vody protáhnout těla po letu nebo se můžeme nejdříve ubytovat.

 

Proč Sicílie? Exotika v Evropě. Africké subtropické klima. Výborné větrné podmínky. Vynikající dostupnost, ideální podmínky pro výuku, dostupné lokality pro ježdění na vlnách. Navíc vynikající gastronomie, víno a celková atmosféra. Krásná historicko-kulturní místa a možnosti dalšího vyžití jako je např. lezení (máme vlastního českého instruktora), windsurfing, paragliding, cyklistika, bangee jumping, seskok padákem, čtyřkolky, jóga nebo třeba potápění.

010 06 08 011

Ubytování, které můžete využít máme nedaleko základny, ale i nedaleko pláže pro koupání Vašich drahých poloviček nebo dětí. Pronajout si můžete apartmán, nebo jen pokoj či postel, podle Vaší potřeby. Na přání Vám sjednáme pronájem auta pro Vaší rodinu (cca 30 euro / den). Vše za nejlepší možné ceny. Orientační cena za ubytování je 25 euro / os / noc, ale odvíjí se od počtu osob, velikosti apartmánu i sezóny. Apartmán můžete mít již od 55 euro na noc. Pokud se Vám nebude chtít chodit od baráku pěšky, můžete si od nás zapůjčit kolo a budete nejen na pláži v cuku letu (viz. STORAGE).

apart 05 apart 06

Nachází se na klidném místě mezi vinicemi a melounovými poli v těsné blízkosti letiště Trapani – Birgi – Aeroporto, legendární pláže Santa Marie (místo konání PKRA mistrovství kiteboardingu 2013) či kosy San Teodoro a Playa de Rio. Díky této strategické pozici je to ideální útočiště pro ty, kdo si chtějí zakajtovat a třeba sebou vzít i kamarády nebo rodinu.

Menší apartmán disponuje kapacitou až 4 os. a je vybaven: 1x koupelna a WC; 1x samostaný pokoj; 1x kuchyň s jídelnou a rozkládacím gaučem.

apart 01 apart 08

Větší apartmán disponuje kapacitou 4+2 osoby a je vybaven: 2x samostaný pokoj (jeden s balkónem); 2x koupelna a WC; 1x hlavní společná místnost s kuchyní, prostornou jídelnou, barem a průchozí spižírnou

V případě, že budete větší skupina nebo několik rodin dohromady, zpracujeme Vám možnost pěkného ubytování přímo na míru v nejlepších možných lokalitách.

 apart 07 apart 02

Pokud se s námi budete učit kiteboardingu, v KITEFORCE máte záruku individuálního přístupu, nahrazení nevyužitých dnů kurzu (když třeba nefouká), slevu na vybavení, možnost účastnit se navazujících akcí a výuku od nejlepších v našem oboru. Podívejte se na zkušenosti našich instruktorů. Učíme dle metodiky IKO a německé VDWS.

01_small 05_small 03_small 04_small

ska_logoKITEFORCE výukové centrum se nachází v SKA laguně s mělkou vodou. Je vybaveno několika našimi stany (pro výuku, hlavní stan a prostor pro chillout), malým občerstvením, WC. K přepravě z pláže na barák nebo na koupací pláž si můžete zapůjčit kolo nebo jedeme společně autem.

Vyučujeme zde kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé.  Přijet za námi můžete samozřejmě také jako již „hotový“ kiter a využít pouze našeho kitecentra jako zázemí ke startování draků a k odpočinku mezi ježděním. V případě, že nemáte dostatek vlastního vybavení, nebo se Vám něchtělo ho tahat letadlem, máme pro Vás připravenou půjčovnu. Jestli potřebujete instruktora na rozježdění, tak to také není problém. 

 

012 018

 

 NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY KITEBOARDING AKCÍ:

 • 30.4. otevíráme základnu SICÍLIE a budeme zde pro Vás nepřetržitě celou sezónu (do konce října)
 • napište nám kdy byste chtěli přijet a obratem Vám potvrdíme termín a nabídneme ubytování

 CENY storage (využívání našeho centra jako zázemí), půjčovny a kurzů.

STORAGE:

 • 5 euro / den
 • 15 euro / 4 dny
 • 25 euro / 7 dní

KOLO: 4 euro / den

PŮJČOVNA kite vybavení:

V půjčovně používáme draky maximálně 1 rok staré. K zapůjčení nabízíme nejnovější nafukovačky od značek CORE a AEROS. Máte tak jistotu, že budete létat s kvalitním a prověřeným vybavením.

Komplet (kite, bar, prkno, trapéz, neopren – full equipment):

 • 60 euro / den
 • 150 euro / 3 dny
 • 170 euro / 4 dny
 • 200 euro / 5 dní

 KITEBOARD (poslední modely od FUTURE v délce 135cm – 145cm):

 • 15 euro / den
 • 40 euro / 3 dny
 • 50 euro / 4 dny
 • 60 euro / 5 dní

 013

KURZY začátečník (beginner kurz):

Jeden student – jeden instruktor:

 • 1 hod. / 60 euro
 • 3 hod. / 165 euro
 • 6 hod. / 300 euro

Dva studenti – jeden instruktor:

 • 1 hod. / 100 euro
 • 3 hod. / 300 euro

 

016 017

A navíc oblast Trapani je vynikající i pro lezení ve skalách. V případě zájmu a ve spolupráci s lezeckou školou, poskytujeme také služby instruktora lezení a průvodce oblastí. Zapůjčíme Vám veškeré potřebné vybavení pro lezení a ukážeme Vám ty nejlepší cesty vhodné pro Vaší výkonnost. Lezení je mimo jiné ideální doplňkový program ke kitesurfingu.

S KITEFORCE na SICÍLII, to je dovolená, která dává smysl!

015 014

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.