MARTINSKÉ HOLE

. . . nebo-li Martinky jsou velmi navštěvovaným místem pro snowkiting na Slovensku. Martinky jsou otevřené na všechny směry větru a svou nadmořskou výškou kolem 1250 – 1475 m n.m. zaručují dostatek sněhu po celou zimní sezónu, což je obrovská výhoda oproti jiným místům.

Parkování na tomto spotě je na parkovišti u velku (v 1000 m n.m.) a je povinností mít v autě připravené sněhové řetězy! Přímo na místo kde probíhá výuka se pak dotanete buď vlekem nebo pokud máte dobrou fyzičku, po svých. Vše po konzultaci s naším trenérem a instruktorem na Slovensku.

Kurz vždy potvrzujeme 2 dny před termínem a to v závislosti na předpovědi počasí, která se v horách velmi rychle mění.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.