DVORSKÁ / LUČNÍ BOUDA

Snowkite centrum na Dvorské, potažmo Luční boudě je výjimečné z mnoha důvodů. Je odříznuté od světa, je v nadmořské výšce 1330 – 1410 m n.m., nabízí vysokohorské klima a podmínky, komfortní bydlení, restauraci, vlastní pivovar Paroháč (Luční) a v dohledu je vidět Sněžka. Na Dvorskou Vás dopravíme z parkoviště u Jezerních domků ve Strážném (hlídané parkoviště 70 Kč / noc), na Luční boudu Vás dopravíme z parkoviště v Peci pod Sněžkou skútrem, rolbou nebo pásovcem.

Výborné větrné podmínky i terén v okolí Luční boudy jsou přímo ideálními předpoklady pro snowkiting.

Ve střední Evropě převládá vítr vanoucí od Severního moře. Je proto vlhký a zásobuje Krkonoše vydatnými srážkami, v zimě díky tomu na hřebenech leží 1 – 3 metry sněhu.V celém severním Německu nejsou prakticky žádné hory, které by proudění větru zbrzdily, a tak fouká na plošině u Luční boudy poměrně často a silně. U Dvorské boudy je to pak vhodné zejména na jižní směry větru a lze dojet po značené cestě až ke kapličce a poté k Luční boudě, která je vzdálená 4 km.

Dvorská bouda – snowkiting kurzy KITE-SCHOOL.cz from Czech Kite Force on Vimeo.

Snowkiting v okolí Dvorské a Luční boudy je možné provozovat pouze v doprovodu osob pověřených Dvorskou nebo Luční boudou. 

  • unikátní poloha a expozice v samém srdci Krkonošských hřebenů
  • jedinečné sněhové podmínky (1 410 m n. m.)
  • skvělé větrné podmínky
  • místo jako stvořené pro horské aktivity
  • křižovatka a výchozí bod pro tůry a výlety
  • možnost využití výborných služeb Dvorské nebo Luční boudy
  • vývoze z parkoviště na Dvorskou stojí 150 Kč / osobu (z parkoviště ve Strážném – Jezerní domky), na Luční dle individuální poptávky

dvorská bouda_04

Toto snowkite centrum doporučujeme využít pro „teambuildingové akce“ nebo skupiny, kdy jsme schopni vytvořit Vám komplexní program až pro cca 50 osob plný snowkitingu a nejen to. Můžeme sestavit program, který bude obsahově nabízet mimo snowkitingu i jiné outdoorové aktivity.

 

 

V případě větší skupiny poptejte individuální nabídku na kurzy@kiteforce.cz. Součástí Vašeho teambuildingu může být kromě snowkitingu také mushing, lavinový kurz, výlet na sněžnicích, či skialpech nebo lezení v ledu.

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.