POD CÍSAŘEM

Zázemí našeho kitecentra se nachází 15 minut jízdy autem od jednoho z nevyhlášenějších snowkite revírů v ČR. Kitecentrum Adolfov – Pod Císařem nabízí možnost ubytování, kiteškoly a půjčovny kite vybavení. Jako další aktivity je zde možnost využití skiareálu, bežeckých tratí, nebo přechod skalních pískovcových útvarů.

Kite_Centrum_Pod_Cisarem

 • jeden z nejlepších snowkite spotů v ČR
 • rozsáhlé pláně, které přímo nabádají ke snowkite výletům do okolí
 • otevřené na všechny směry větru
 • dostatek prostoru
 • při silném větru možnost využití níže položených plání (okolí Petrovic)
 • dostatečná nadmořská výška cca 750 m.n.m
 • parkování přímo na místě
 • možnost využití lyžařského střediska Telnice
 • ubytování v ubytovně Pod Císařem s veškerým servisem

Chata, která je součástí kitecentra nabízí příjemný odpočinek u krbu, výbornou kuchyni, skvělé pivo a vynikající obsluhu… Pro hosty je zde připraveno 8 pokojů pro 2 – 12 osob, které jsou skromně zařízené, ale vždy příjemně vyhřáté. Sociální zařízení je na patře a je společné pro všechny pokoje. Je zde také možnost využít lyžařského střediska Telnice, které nabízí několik propojených sjezdovek, nebo běžecké okruhy různých délek.


Kite kurzy

První část kite kurzu, teoretické školení probíhá na chatě. Praktická část poté do soumraku na spotu Adolfov, kam Vás můžeme přepravit naším kite busem. Večer po návratu z kurzu probíhá na chatě promítání videí a videorozbor Vašeho výkonu z kurzu, se selekcí chyb v ovládání draka při jízdě, rozbor počasí na další den a jiné teoretické části kitingu. Vše u praskajícího krbu s gročkem, pivkem nebo jen malinovkou.

Ceny ubytování:

 • ubytování s polopenzí = 420 Kč / noc / osobu
 • ubytování se snídaní = 360 Kč / noc / osobu
 • poskytujeme skupinové slevy od 4 osob

Pokud máte zájem o kurz snowkitingu s ubytováním ve snowkitecentru Adolfov-Pod Císařem, objednejte si Váš kurz a do poznámky prosím uveďte, zda-li máte zájem o ubytování (automaticky Vám provedeme rezervaci). Webová adresa ubytování v kitecentru Pod Císařem: http://www.podcisarem.cz

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.