ALBRECHTICE U FRÝDLANTU

 

Albrechtice u Frýdlantu je málá obec na vyvýšeném místě Jizerských hor, vzdálená 120 km z Prahy (po dálnici) a 14 km z Liberce, nacházející se ve výšce 600 m n.m. Prostor pro snowkiting je otevřen na všechny směry větru a směrem na jih je krásný výhled na Ještěd, směrem na sever pak do německého a polského pohraničí. Svou polohou, prostorovou různorodostí, otevřeností na vítr, nadmořskou výškou a dostupností jsou přímo předurčeny milovníkům snowkitingu.

V Albrechticích je naše hlavní základna, kde probíhají snowkiting kurzy a je zde lokalizováno testcentrum draků.   

  • výborná dostupnost
  • většinou dobré podmínky po celou sezónu
  • parkování přímo na místě
  • možnost ubytování a stravování
  • možnost využití druhotných aktivit (Ještěd)
race_pavlina
 

Cca půl kilometru od tohoto místa se u hlavní komunikace na Frýdlant nachází penzion Kančí Vrch, který sice neoplývá luxusem, ale vyspíte se zde za krásných 150 Kč/os./noc. V penzionu se vaří a je tam i bar s točeným pivem.

Okolí se také jeví pro zkušenější jako možnost pro vícekilometrové backcountry výlety. V kitecentru mimo tréninku a testování vybavení probíhají také kite kurzy pod vedením zkušených instruktorů.

Pokud máte zájem o kurz snowkitingu v centru Albrechtice u Frýdlantu, objednejte Váš kurz a do poznámky prosím uveďte, zda-li máte zájem o ubytování (automaticky Vám provedeme rezervaci).

albrechtice_map

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.