REFERENCE a naše AKCE

Mája Ova – kiteTRIP Tyrolsko (leden 2019)

Prave jsme se vratili ze snowkitingove expedice v Tyrolsku karavanem. Supr organizace, navstivili jsme nadherne kitovaci lokality (jezera) ve svycarskych a italskych Alpach. Martin byl s pujcovnou skvele vybaven, takze bylo mozne stridat draky dle libosti dle sily vetru. Pocasi nam pralo – foukalo a svitilo slunicko, proste nadhera. Zaroven nechybela skvela atmosfera, sesla se perfektni parta stejne naladenych lidi. I pres mrazive teploty jsem si to moc uzila a doporucuji!:) Vic takovych expedic, jako byla tato!:)


 

 

Alena Fajstová – kurz snowkitingu (únor 2019)

Kurz snowkitingu byl bezva, instruktoři byli trpěliví a povzbuzující. Díky


 

 

Petra Straková – kurz kitesurfingu (srpen 2018)

Super lidi, bezva přístup, za mě topovka a už teď se těším na další výlet �


 

 Ondřej Malík – kurz kitesurfingu (srpen 2018)

Krásné 2 týdny na Sicílii. Dobře vedené kurzy, neúnavní lektoři.
May the Kiteforce be with you!


 

 Tomáš Urbančík – kurz landkitingu (květen 2018)

Byl jsem na kurzu v Boleslavi a prostě super, trpělivý přístup a vše dobře vysvětleno. Snad se brzo dostanu na kurz na vodu. Díky :)


 

 Standa – kurz snowkitingu (únor 2018)

Byl jsem na kurzu v Jestřabí a bylo to super. Perfektní přístup a výborné vedení. Mohu jen doporučit.


 

 Honza – kurz snowkitingu (prosinec 2017)

Akorát jsme po kurzu s Tátou, bylo to super moc jsme se toho naučili, pomoc byla vždy, zábava také, už uvažujeme že jsi koupíme většího draka a budem jezdit, moooc doporučuji hodně se toho přiučíte a zajezdíte.


 

Honza – kurz kitesurfingu (srpen 2017)

Zejména hodnotím skvělý přístup k dětem, které vše moc bavilo. Já se naučil jezdit a děcka mají zmáknuté starty. Jste skvělá škola a těším se zase příště.


 

David – kurz kitesurfingu (srpen 2017)

Skvěle ztrávený čas i když nám tolik nefoukalo. Ze třídenního kurzu jsme stihli jen dny 2. Třetí den jsme měli k dobru a využili hned za 14 dní, kdy jsme jeli na sever znova. Díky za přístup a za nahrazení plného času kitesurfingu za dny, kdy nebyly vhodné podmínky.


 

Radim – kurz kitesurfingu PEPELOW (červenec 2017)

Týdenní kurz byl super, využili jsme čas na maximum a to je hlavní. Když nefoukalo byl moc zajímavý výlet do Wismaru. Ostatní šli na kolo. Paráda.


 

Pavla – kurz kitesurfingu PEPELOW (červen 2017)

Díky za kurz i trpělivost. Bylo to fajn a okolí PEPELOW je nádherné a skvělé i na kolo. Moc jsme si týden u Vás užili. 


 

Martin – kurz landkitingu Albrechťák (duben 2017)

Bylo to super, moc jsme si to užili, a jsme rádi že dopadlo i počasí.
Dnes jsme se nemohli pohnout :) bolelo nás celé tělo, přece jen člověk není zvyklý.


 

Dana – kurz snowkitingu Vysoké (únor 2017)

Chystám se až do Norska …v březnu?
Chtěla jsem Ti napsat, jak to byl bezva zážitek, jen jsem hrozně zahrabaná v práci a nestíhám. To mne však neomlouvá a tak dodatečně dík za príma víkend.


 

Katka – snowkiting Adolfov (leden 2017)

Kurz byl parádní a povedla se mi i jízda na prkně s drakem. V sobotu byl silný vítr a v neděli ještě silnější, tak s námi instruktor našel místo kde tolik nefoukalo. Díky za profesionalitu a skvělý přístup.


 

Jana – KITETRIP Egypt (listopad 2016)

S Kiteforce jsem absolvovala již druhý kurz kitesurfingu a musím říct, že týdenní pobyt na egyptské Hurghadě byl jednou z mých nejlepších dovolených. Jelikož moc nefoukalo, tak jsme se dostaly bohužel (ne vinnou instruktorů) jen k nácviku rozjezdů, ale rady instruktorů byly vždy k věci a pomohly mi být při každém pokusu úspěšnější. Velmi oceňuji, že mi v Kiteforce nabídli náhradu za hodiny, které nemohly být kvůli počasí odučeny, v rámci příštího kurzu, abych se mohla dostat na požadovanou úroveň. Navzdory povětrnostním podmínkám byl i tak týden plný zážitků, jež Hurghada turistům nabízí (plavání s delfíny, šnorchlování mezi korály a podobně). Kurzy s Kiteforce prostě nabízí účastníkům nejen samotnou výuku, ale i zábavu a zážitky ve zbylém čase pobytu!


 

Jirka – kurz kitebuggy Panenský Týnec (září 2016)

„Potěšil mě profesionální přístup. Je vidět, že se sportu již nějakou dobu věnujete a víte o něm prakticky vše.“


 

Jana – kurz kiteboardingu Rujána (srpen 2016)

„Ještě jednou díky za první lekce v kiteboardingu. Byl to s váma parádní zážitek a dokoce jsem se i poprvé rozjela :). Brzo opět naviděnou !“


 

Teambuilding pro 70 osob – Vysočina (srpen 2016)

(report z akce)

„Lidé byli nadšeni, úplně to z nich po příchodu na večeři sršelo. Povídali, že to byl super zážitek!“


 Ondra – kurz landkitingu Albrechtice 2016

„Za jeden den kurzu jsem se naučil jezdit na kitebuggy. Překvapil mě individuální přístup a nadšení instruktora. Díky a jen tak dál.“


 

Pavel – kurz kiteboardingu Rujána (červen 2016)

„Díky za parádní výuku mého syna (9 let) na Rujáně. Martinův přístup byl skvělý, už jsme prošli několikátým kurzem a konečně víme u koho zůstaneme. Těšíme na zimní soustředění.“


 

Norsko – Hardangervidda – kempč.1 (Katka – březen 2016)

(celý report zde)

. . . Poslední den, tedy den odjezdu, jsme se vrátili na náš první spot, jezero Ørteren, a dokončili tak epický cyklus skvělého kajtování v těch nejlepších podmínkách. I když nás tam tentokrát zastihla vánice, kajtovalo se dobře a závěr to byl vskutku poetický. Nezbylo nám než nakoupit tuny kaviáru a račích ocásků jako poděkování trpělivým rodinným příslušníkům a vydat se na cestu domů.


 Lipno challenge 2016 vol.2 – závody v kiteboardingu

(celý report zde)

. . . Neděle byla již od ranních hodin patřičně větrná a tak bylo na 11 hodinu vše přichystané a závodníci řádně navnaděni.


Rujána – kiteboarding

(celý report zde)

. . . V sobotu už trénujeme jízdu tam i zpět, zlepšujeme postoj na prkně a celkovou efektivitu jízdy i manipulace s drakem. 

Zrodili se další kajteři a my jim přejeme ať jim fouká ten správný směr !


Snowkiting kurz Dvorská bouda (Ondřej)

„Díky za parádní víkend a naučení novému sportu. Ve snowkitingu budeme pokračovat, jsme jím nadšeni !“ 


 Malá buggykiterka – 8 let (Zuzka)

(celý report zde)

. . . Oříškem bylo jak děvče dostat z buggy, ale to za nás vyřešil ustávající vítr. Závěr: osmileté dítě se pod správným vedením rozjezdí za . . .


MČR  v landkitingu 2015 (v naší dikci již od roku 2009)

(celý report zde)

. . . Odjeli jsme rychle 4 rozjížďky MTB, půl hodinky pauza a jdeme na KITEBUGGY. Té odjedeme 6 poctivých rozjížděk.


Snowkitetrip Jižní Tyrolsko (Martina)

(celý report zde)

. . . jako instruktora kitingu ho znám 2 měsíce. Když mu na něčem opravdu záleží, dá do toho vše – takže celá akce byla parádně připravena a s nečekanými komplikacemi si obratně poradil. Jako začátečník jsem měla slabé chvilky, které mi ale Martin dokázal včas utnout. Instruktorský svéráz dopadl na úrodnou půdu a já kitování rozhodně nevzdávám! :-) Díky za jednu z mých nejlepších dovolených v životě!


Teambuilding Jaegermaister

„Děkujeme kiteforce.cz za parádní víkend plný adrenalinu, dobrého pití, jídla a hlavně kvalitní zábavy. Na své si přišli jak příznivci adrenalinu, tak křehčí duše. Bylo to super a myslím, že se nevidíme naposledy“.

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.