O NÁS

Společnost CZECH KITE FORCE, která provozuje tento web kitové školy kite-school.cz se již několik let aktivně podílí na rozvoji powerkitingu v ČR. Pořádáme závody a organizuje různé powerkitové akce jako jsou soustředění, závody, kempy, expedice, výlety do zahraničí, testování vybavení, aj.
Jsme aktivními závodníky, kteří zaujímají přední příčky v českém světě powerkitingu. V našich řadách najdete mistry republiky i držitele českého poháru v landkitingu. Našimi členy jsou reprezentanti ČR v buggykitingu a snowkitingu. Již několik let pořádáme MČR v landkitingu a snowkitingu a pořádáme taktéž závody v kitesurfingu.

Kurzy provádíme s důrazem na maximální bezpečnost a kvalitu výuky. S výukou máme mnohaletou zkušenost a našimi kurzy prošlo již stovky spokojených kiterů. Létáme a učíme na dracích známé firmy AEROS, která patří mezi přední světové výrobce padákových a kitových křídel a která sbírá se svým vybavením jeden úspěch za druhým. Prodáváme a propagujeme také draky od firmy HQ a CORE.

Používáme kvalitní a prověřené vybavení. Naši instruktoři mají dostatek praktických zkušeností a každý prochází školením, tak aby výuka byla po metodické i praktické stránce co nejlépe a nejrychleji pochopitelná a Váš progres byl vzhledem k bezpečné manipulaci s kitem co nejrychlejší. Učíme podle metodiky mezinárodních institucí IKO a VDWS.

Kite_Force_TEAM

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.