INSTRUKTOŘI

Pokud máte stále pochybnosti o tom, kterou kite školu si vybrat a chcete mít jistotu, že dáváte své peníze odborníkům v tomto sportu, přečtěte si pozorně o těch, kteří Vás budou učit. Instruktoři CZECH KITE FORCE patří mezi nejlepší v ČR. Nebojíme se to říci, poněvadž to potvrzují naše výsledky a mnohaletá práce.

Máme za sebou organizaci mnoha ročníků MČR v landkitingu (již od roku 2009), několika ročníků snowkitových závodů Snowkite Stormy Adolfov (již od roku 2010) a několika závodů v kiteboardingu na Lipně. Uspořádali jsme několik teambuildingových akcí na Luční boudě a v Grund Resortu (např. pro Jaegemaister) a v našich kitecentrech jsme naučili kajtovat nespočet spokojených nováčků. Pravidelně také organizujeme testovací dny na Dvorské boudě a soustředění v zahraničí. Máme kitesurfing základnu na Sicílii a na PEPELOW a v zimě Vás vozíme do Norska.

Navštivte také náš web: www.kiteforce.cz, kde najdete mnoho rad, reportů, videí a třeba i pozvánek nejen na naše akce.

Board_Mikyz
Board_Martin_Lafek
Board_Josef_Nezerka
 Board_Pavlina_Herberova

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Lafek

Tel: 731 180 794
mail: kurzy@kiteforce.cz


Informace ze světa kitingu, videa, články, reporty a pozvánky na akce najdete na našem rozcestníku.
KITEFORCE.cz


Máte zájem o kitové vybavení všeho druhu? Navštivte náš e-shop a vyberte si. Jako účastníci našeho kurzu, tripu, nebo soustředění máte nárok na 10% slevu na jakékoliv zboží.
KITERSHOP.cz


Chcete zažít další dobrodružství a již máte kurz za sebou, nebo chcete absolvovat kurz v exotičtějších destinacích? Proto jezdíme na tripy a expedice !
KITE-EXPEDITIONS.cz


AEROS kites

Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Tato firma vyrábí vybavení pro powerkiting již více než 25 let a aktivně hýbe světem tohoto sportu. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Vaší výuku!

Výhody naší školy?


Více jak 10 let zkušeností. Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Učíme podle metodiky IKO a VDWS.
Jsi STUDENT? Máš to o 20 % levnější !
SKUPINA? Od 3 osob máte slevu 20 %.
Můžeme Vám zajistit ubytování na Vašem kurzu i dopravu na místo kurzu.
Už jsi u nás prošel kurzem? Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.
U nás to kurzem nekončí. Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Váš osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.
Prkna máme z edice "school boards" - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně.